• Розпродаж!
Stabilizator stawu nadgarstkowego z zegarem - Sklep medyczny / weterynaryjny - Sigmed
  • Stabilizator stawu nadgarstkowego z zegarem - Sklep medyczny / weterynaryjny - Sigmed

Стабілізатор променево-зап'ястного суглобу

  Стабілізатор променево-зап'ястного суглобу використовується для стабілізації променево-зап'ястного суглобу у тварини і дозволяє контролювати рух суглобу в діапазоні від 0 до 120 градусів, крок регулювання руху складає 15 градусів.

Розпродано
448,22 ₴
з податком
Розмір
QTY

Стабілізатор променево-зап'ястного суглобу

Опис пристрою:

  Стабілізатор променево-зап'ястного суглобу використовується для стабілізації променево-зап'ястного суглобу у тварини і запобігає скручуванню. Можливим є встановлення визначеного градусу згинання чи розгинання суглобу з кроком 15 градусів в проміжку від 0 до 120 градусів. Пристрій виготовлений з високоякісного пластику, всередині для м'якості обклеєний неопреном і спеціальною, приємною на дотик тканиною. Кріпиться на липучці. На зовнішній стороні знаходиться металево-пластиковий годинник, який регулює діапазон руху колінного суглобу.

Застосування:  

У разі виникнення проблем зі зв'язками, нестабільність променево-зап'ястного суглобу, після реконструкції хрестоподібної зв'язки, для реабілітації після травми або з інших причин за рекомендацією лікаря ветеринара.

Рекомендації по застосуванню:

  • Через велику різницю у розмірах кінцівок різних собак, фіксуючі ремінці на липучках досить великої довжини. Після одягання стабілізатора непотрібну частину ремінців слід відрізати.
  • Використовуйте стабілізатор тільки після консультації з ветеринаром.
  • Невід'ємною частиною ортопедичної конструкції є інструкція з правильного використання та регулювання діапазону руху променево-зап'ястного суглобу.
  • Конструкцію можна протирати лише вологою ганчіркою. Залишки вологи необхідно витерти насухо, особливо металеві елементи.
  • Не можна сушити на батареях або під дією іншого прямого джерела тепла.
  • Собака з одягненим стабілізатором повинна бути завжди в зоні видимості власника.

Доступні розміри:

Розмір XL - 7см від зап'ястя до низу і 15 см від зап'ястя вверх, права і ліва сторони.

4521
Новий товар